Je baby blijft maar groeien. Zo hard dat je het soms bijna kunt zien… Daarom heb je heel vaak nieuwe babykleertjes nodig. Soms zelfs binnen enkele maanden! In dit artikel vertellen we je waar je leuke en betaalbare babykleertjes haalt.
Oei, mijn baby groeit (en heeft alweer nieuwe kleren nodig)!
De meeste consultatiebureaus en de ggd werken met groeiboekjes waarin ze van alles uitleggen over de ontwikkeling en groei van jouw kindje. Van geboorte tot kleutertijd. Het gaat vaak over (wisselende) voedingsbehoeften, verzorging en nog veel meer aspecten van de groei van je baby. Maar wat ze je niet vertellen is dat je baby zo hard groeit dat je zeer regelmatig naar de winkel moet om nieuwe kleertjes te halen. Dat schatje is dan namelijk alweer uit dat rompertje of t-shirtje gegroeid dat je nog vorige maand had gekocht! En het klopt: Geef je baby voldoende liefde en voeding en als beloning mag je voortdurend nieuwe kleren aanschaffen. En dat moet natuurlijk wel steeds wat anders zijn en liefst niet te veel kosten!
Ruime keuze babykleertjes
Sommige ouders kiezen ervoor om tweedehands babykleertjes te kopen, want dat is goedkoop. Maar wil je dat wel? Jouw baby in kleertjes van enkele seizoenen geleden die bovendien andere kinderen al gedragen hebben? Voor de prijs hoef je het echt niet te doen. Want dan kun je net zo goed naar HEMA gaan. Het assortiment HEMA babykleding is namelijk niet alleen zeer uitgebreid en kwalitatief dik in orde, het is ook nog eens zeer vriendelijk geprijsd. En volgens de laatste trends! De collectie wisselt zo snel, daar kan zelfs jouw baby niet tegen groeien. Dus kom je elke paar weken een nieuwe romper, tuinbroek, pyjamaatje, broekje of sweater halen omdat jouw prinsje of prinsesje alweer een nieuwe maat heeft, dan tref je ook echt nieuwe, onwijs schattige of juist stoere kleertjes aan. Voor iedere smaak en iedere gelegenheid. Dat is het voordeel van een winkel die een ruim aanbod babykleding heeft.
Slimme keuzes
Wil je toch net iets minder vaak naar de winkel hoeven gaan? Ga dan voor slimme keuzes zoals een meegroeiromper van HEMA. Deze gaat meerdere maten mee en dat scheelt toch weer in je portemonnee!
Ook andere benodigdheden voor je baby
Je zult als ervaringsdeskundige inmiddels ook wel hebben gemerkt dat het niet blijft bij alleen het zeer regelmatig aanschaffen van nieuwe kleertjes voor je baby. Ook andere babyspulletjes blijf je maar aanvullen! Daarom is het goed om te weten dat je ook bij HEMA terecht kunt voor bijvoorbeeld slabbetjes, hydrofiele washandjes of speelgoed. Zelfs een autostoeltje zul je er vinden!
Altijd in de buurt én altijd open
Ben je op zoek naar betaalbare, leuke babykleren en wil je ook nog wat te kiezen hebben? Dan moet je echt bij HEMA zijn. Zowel online als in de vele winkels die je door heel Nederland treft heb je een ruime keuze aan babykleertjes. Veel van die winkels zijn zelfs zeven dagen per week geopend en in de webshop kun zelfs op elk moment van de dag en elke dag van de week online je babykleren bestellen. Die heb je vervolgens razendsnel in huis.
Dus heb jij zo’n momentje van “Oei, mijn baby groeit (en heeft alweer nieuwe kleren nodig)”, dan weet je nu waar je op elk moment kunt vinden wat je zoekt!